Pużaka 61
38,400 Krosno
Pon - Pt 8.00 - 15.00
Sobota, niedziela ZAMKNIĘTE.

Klimatyzacja
dział oferowania 662 071 380

Firma Predom-Klimatech oferuje montaż instalacji klimatyzacji i wentylacyjnej dla firm, przemysłu oraz dla budynków mieszkalnych (także z odzyskiem ciepła) na terenie całej Polski i Europy. Dzięki posiadanemu zapleczu sprzętowemu zapewniamy pełną realizację, począwszy od projektu, poprzez dobór odpowiednich urządzeń, materiałów, aż po kompleksowy montaż

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne to nie tylko chłodny nawiew, jak zapewne niektórzy sądzą. Współczesne klimatyzatory wykonują złożone funkcje, które razem składają się na poprawę jakości powietrza, czyli jego uzdatnienie. Do funkcji tych należą:

  • utrzymanie optymalnej temperatury;
  • wewnętrzna wentylacja;
  • poprawa składu jakościowego powietrza poprzez filtrację;
  • kontrola wilgotności.

Optymalizacja jakości powietrza w pomieszczeniach to nie tylko komfort. Istnieje wiele sytuacji, w których lepsze samopoczucie poprawia wydajność pracy, czego najlepszym przykładem są wszelkiego typu biura. Odpowiednio wyregulowany mikroklimat dodaje pomieszczeniom rangi (np. audytoria, sale konferencyjne), a także atrakcyjności dla klientów (restauracje, kawiarnie, puby etc.). Istnieją też obiekty, w których klimatyzacja jest wręcz niezbędna ze względu na charakter ich użytkowania (serwerownie, magazyny etc.).

W wielu przypadkach klimatyzacja pomaga utrzymać zdrowie w dobrej kondycji. Dotyczy to w dużym stopniu osób z problemami alergicznymi, cierpiącymi na astmę, a także osób wrażliwych na wysokie temperatury lub zbyt suche powietrze. Sprawnie działająca klimatyzacja eliminuje bowiem z powietrza wszelkie roztocza, a także odgradza nas od alergenów napływających z zewnątrz, czyli wszelkiego rodzaju pyłków roślinnych oraz pyłów przemysłowych. Ponadto odpowiednie nawilżenie powietrza sprawia, że w klimatyzowanym pomieszczeniu czują się zazwyczaj dobrze wszyscy.

Firma Predom-Klimatech realizuje następujące usługi w zakresie klimatyzacji:

  • montaż (wraz z dostawą) systemów klimatyzacyjnych;
  • modernizacja istniejących instalacji klimatyzacyjnych;
  • naprawa instalacji klimatyzacyjnych;
  • serwis i okresowe przeglądy instalacji klimatyzacyjnych;
  • czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz szeroko pojęte wsparcie techniczne. W zależności od potrzeb oraz realiów jesteśmy w stanie zaproponować optymalny wariant w każdej sytuacji, zarówno pod kątem wydajności systemu klimatyzacyjnego, jak też jego efektywności energetycznej i rozwiązań technologicznych.

0101267722470
Air conditioning compressor installation on pedestal.
Air compressor installation on pedestal.outdoor